TekstilKent Perdeciler Sitesi

Nehir Aksesuar

Nehir Aksesuar

Nehir Aksesuar

Firmamız 1978 yılında kurulmuştur. Dar tekstil sektörüne 1997 yılında ayakkabı ve konfeksiyon yan sanayi ürünleri ( şerit, lastik, bağcık ) üretimi ile imalata başlamıştır.

Geçen senelerle birlikte oluşan şartlara uyum sağlamak ve müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak, 2005 yılında başlattığımız yatırımlarımızı, 2006 yılında daha güçlü bir hale gelen ortaklığımız ile sağladık. Yapılan yatırımlarda gerek makine parkurumuzu gerekse fabrikamızı en son teknolojiyi kullanarak yenileyip revize ederek, perde ve mefruşat sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. 

Bugün alanımızda gerek yerli gerekse yabancı sektöründe lider birçok firmanın tedarikçiligini başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşteri taleplerine ekonomik, güncel ve yenilikçi çözümler üretmek,

Üretimin tüm aşamalarında, hammaddenin temininden, ürünün müşteriye sevk edilmesine kadar toplam kalite yaklaşımı ile çalışmak.

Mamüllerimizin kalitesinde lider olabilmek için çalışanlarımızı ve makine parkurumuzu sürekli geliştirmek ve devamlılığını sağlamak.

Kaliteyi kontrol etmek yerine, üretmek temel kalite politikamızdır.

İç ve dış müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılamak.

İşlerimizi, ilk defada doğru yapmak.

Sürekli iyileştirme anlayışını her alanda uygulamak Standartlarımıza ve sistemlerimize sahip çıkarak kalitenin bir YAŞAM BİÇİMİ haline gelmesini sağlamak.

Misyonumuz

Ticari başarısı , yönetim biçimi , teknolojisi ve kurumsal sürekliliği ile çalışanlarının ve ülkemiz insanlarının gurur duyduğu örnek bir firma olmak

Ana Değerlerimiz

Karlılık
Verimlilik
Tutumluluk
Sürekli gelişme
Çalışanlara değer verme

                                                                               Tekstilkent İstanbul